Aydınlı Mahallesi İshak Başkanı Bağrına Bastı

Kategori Köy Haberleri


Ellek Belediye Başkanı Av. İshak Yeşildemir’i tüm Aydınlı mahallesi bağrına bastı. İlçe merkezinin, Ellek de İshak Yeşildemir’in yerine başka bir aday göstermenin hemen arkasından, Ellekli vatandaşlarca yeni bir parti ile seçimlere devam etmesini İshak Yeşildemir’den isteyen Ellek’li vatandaşar, tek vücut olarak; " İshak başkanın sonuna kadar arakasındayız, desteklemeye de devam edeceğiz. Biz Aydınlı mahallesi olarak, başkanımızı destekliyoruz” dediler.

Kazanması kesin gözü ile gözüken İshak Yeşildemri, Ellekhaber’e yapmış olduğu açıklamada; "Biz hizmetlerimizde bize oy veren ya da vermeyen olarak ayırmadık. Her mahalleye gücümüz yettiği kadar, belediyenin imkanları dahilinde hizmet götürdük. Bu insanlar bu gün bu hizmeti gördükleri için bizi tercih etmekteler” dedi.

Ellekhaber.com
Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2014-02-18 19:00:17
  • Ziyaret: 6261
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times