Bir çok siyasi partiden, Saadet Partisine katılım..

Kategori Güncel

Saadet partisi Düziçi ilçe başkanı Ökkeş Dağlı; İlçe binasında yaptığı basın açıklamasında adayları seçerken bazı kriteri dikkate alacaklarını söyledi. Dağlı: "Bu bayrak benim bayrağım, ben Türk milletinin mensubuyum, hizmetkârıyım diyebilen çalışkan, dürüst, hak hukuk gözeten Düziçili hemşerilerimizle sürekli iç içe olan adaylarla yola çıkacağız.


Saadet partisinin günden güne üye sayısı artıyor. Bir çok siyasi partiden partimize katılım oldu. Biz AKP, CHP, MHP kardeş partiyiz. Aynı bayrağın altında hepimiz kardeşiz. Saadet partisi olarak herkese kapımız açıktık. Herkesi milli görüşe davet ediyoruz.

Bizim bu davetimize icabet eden bir çok partili kardeşlerimiz, bizleri yalnız bırakmadığını, köklü bir parti olduğumuzu, bizlere katılarak göstermiş oldular. Bizler bu katılımlardan çok ümitliyiz. Çünkü diğer kasabalardan da aynı katılımları görmeye başladık.


Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2013-03-05 01:23:50
  • Ziyaret: 2260
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times