Düziçili Siyasiler Kanlıgeçit'ten Öteye Geçince Konuşamıyorlar

Kategori Güncel Ekleyen

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yaptırılan Düziçi İlçe Stadyumu'na kapalı tribün yapımı tamamlandı.

İl Müdürlüğümüz tarafından yaptırılan içinde sporcu ve hakem soyunma odaları, bulunan prefabrik soyunma odası binası tadilatı ile, 1000 kişilik kapalı tribün inşaatı belirli tamamlandı.

Stat tribünlerinin inşaatının son rötuşları yapılırken Düziçi Belediyespor Başanı Ahmet Yumşak ile stadın yapım aşamasını konuştuk. Düziçili bazı siyasilerin/yöneticilerin hem stadın yapımı kendisini yalnız bıraktıklarını hem de ödenek gelince de bu hizmete sahip çıkmaya çalıştıklarını söyleyen Yumşak şunları söyledi.

"Bu oturağı bu koltuğu yaptırmak için Bakanlık ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü , ayağa kaldırdım. Kavga dövüş bu stadın tribünü yaptırmak için aylarca mücadele verdim. Düziçi’nde benim diyen siyasetçinin burada 1 çivisi yoktur. Ben, sağ olsun sayın milletvekilimiz Durdu Mehmet Kastal’ı araya araya para çıkarttırdım, paraya da ilave ettirerek il müdürlüğü kanalıyla burayı yaptırdım.

Düziçi’ndeki siyasetçilerin hiç biri bu stadı ben yaptırdım ben çizdirdim diyemez. Biz yaptırdık diyecek 1 tek Düziçi’li siyasetçi yok.

Düziçi’nin Stadı yaptıran Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir ile Durdu Mehmet Kastal’dır. Kimse başkasının yaptığı işe verdiği emeğe gösterdiği çabaya sahip çıkmasın, hazıra konmasın.

Haklı isteğiniz olduğunda Düziçi’ne gelmeyecek hizmet yoktur. Bakın biz istedik çaba gösterdik hemen yapılacak dendi ve yapıldı. Kanlıgeçit’ten öteye geçtiğinizde bizim Düziçili siyasilerin ağzında çıt yok. Kelime konuşamıyorlar. Bir şey söyleyemiyorlar.”


Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2012-12-04 10:18:59
  • Ziyaret: 4284
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 1 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times