Ellek Kasabası'nın İlçe olmasını, önceki Başkanlar istememiş

Kategori Esnaf Haberleri Ekleyen

Osmaniye’nin Düziçi ilçesine bağlı Ellek Kasabasının son günlerde yoğun bir şekilde tartışmaya açılanEllek kasabası’nın ; "ilçe olması ya da olmaması”üzerine, yapılan tartışmalar artmaya başladı. Herkes aynı soruyu soruyor. Ellek Haber yazarı Hacı Murat’ın kaleme aldığı : ”Ellek ne zaman İlçe olacak?”yazısında bahsetmesi üzerine,Kadirli’nin yanında Sumbas ilçe olurken, Bahçe’nin yanında Hasanbeyli İlçe olurken, neden Düziçi’nin yanında Ellek ilçe olmadı diye soruyorlar?


"Ellek Belediyesi” olarak açılan "facebook sayfasında” yazılan bir yorumda, Geçtiğimiz günlerde Ellek Kasabasını ziyaret eden, Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah soruyor;"Ellek Kasabasını neden ilçe olmadı?”sorusu üzerine Belediye başkanı ve Düziçi kaymakamının verdiği cevap: ”

Ellek Facebook sayfası:"Ellek Belediyesi Ellek Belediyesi”: ”BELEDİYE BAŞKANIMIZ VALİ BEYİ AĞIRLADI MAKAM ODASINDA ELLEK NEDEN İLÇE OLMAMIŞ DEDİ BELEDİYE BAŞKANIMIZ VE KAYMAKAMIMIZDA DAHA ÖNCEKİ İDARECİLERİMİZ İLÇE OLMASINI İSTEMEDİ DEDİ VALİMİZDE ÇOK BÜYÜK BİR CAHİLLİK VE BÜYÜK BİR FIRSAT KAÇMIŞ OLDUĞUNU SÖYLEDİ”12 Haziran, 14:05—

Yaptığımız görüşmelerde, bazı Ellekli vatanadaşlar; ”Bu anlatılanlar, yani önceki başkanların, Ellek Kasabasının ilçe olmamasını istemleri, şayet doğruysa, bu affedilecek bir durum değildir. Vatandaşın oyunu alıp, vatandaşlara hizmet etmesi gerekenler, o halde ne yaptılar."dediler.

Ellekhaber.comhaber sitesini arayan bazı Ellekli vatandaşlar, bu konunun üzerinin örtülmemesi gerektiğini, araştırılmasının gerektiğini söylediler. Belediye Başkanlarının mal varlıklarının araştırılması gerektiğini de söyleyen bölge halkı, vatandaşdan aldıkları "oy” la kim ne yaptı , vatandaşlara cevap ve hesap vermek zorunda oldukalarını söylediler.

Ellekhaber.comolarak önceki başkanlara bu sorularımızı iletiyoruz, "İddia edilen, neden engel olduklarını ya da neyse gerçek doğrular”, sitemize göndermelerini, buradan Ellek Kasabası vatandaşlarını bilgilendirmelerini istirham ediyoruz.

ellekhaber.com

Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2012-10-20 22:07:47
  • Ziyaret: 5340
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times