Başkan Recep Soy, Düziçi MHP Kadın Kollarını Makamında Kabul Etti

Kategori Köy Haberleri
Başarılarının Devamını Diliyoruz

Düziçi MHP kadın kolları bugün Ellek Belediye Başkanı Recep Soy'u makamında ziyaret ettiler.Kadın kolları başkanı Huriye Önerkonu ile ilgili"Ellek Haber" ve "Düziçi Times"e şu açıklamaları yaptı; Belediye Başkanımız Recep Soy'un belde de yapmış olduğu hizmetleri yakından takip ediyoruz.

Ellek Belediye Başkanımız Recep Soy'un uyguladığı projelerde ve yapmış olduğu hizmetlerde çok başarı buluyoruz ve MHP Kadın Kolları olarak başkanımızı bu konuda destekliyoruz. MHP Kadın Kolları Başkanı, Belediye Başkanı Recep Soy'a bir de hediye takdim etti. Kadın Kolları Başkan Öner, Belediye Başkanı Recep Soy'a başarıların devamını dileyerek makamından ayrıldı.

Ellek Belediye Başkanı Recep Soy; " Düziçi MHP kadın kollarının bu ziyaretleri bizleri ziyadesiyle sevindirmiştir. Bu tür ziyaretler hem bizleri, hem de bölgemizde heyecan vererek daha çok bizleri motive etmektedir. Yaptığımız hizmetlerin bizlerin tarafından değil de, dışarıdan başkaları tarafından görülerek dillendirilmesi, bizleri ayrıca çok memnun etmiştir. Bu ziyaretlerinden dolayı, teşekkür ediyorum" dedi.

Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2015-01-22 21:38:43
  • Ziyaret: 1715
  • (Suanki Oy 1.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 1
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times