Belediye Başkanı Namlı'dan vatandaşlara su uyarısı

Kategori Bölge Haberleri


Son yılların en büyük kuraklığını yaşayan Düziçi, Belediye başkanı Ökkeş Namlı'nın uyarısı ile dikkatler o yöne çevrildi. Mevcut suyun yüzde altmış azaldığını söyleyen Namlı, Düziçinin de su tüketici esnafların başında gelen yıkama ve yağlama istasyonlarının sahipleri ile belediye binasında bira araya geldi. Ökkeş Namlı; "Oto yıkama ve halı yıkama yapanlara suyu kullanırken daha dikkatli ve tasarruflu kullanılması gerektiğini" söyledi


Ayrıca Namlı sözlerine şöyle devam etti; " Seçim zamanı evine gittiğim her seçmen benden, ne yol, ne iş, ne de köprü istedi. Tek bir istekleri vardı benden o da, "Allah rızası için SU getir diyorlardı" dedi.


Öteyandan, Su sıkıntısı ilçemizde yüzde altmış oranında azaldı diyen Namlı, su sıkıntısı yaşamamak için Toki civarında bazı yeni kuyular açtık, daha önce açtığımız kuyulardan de destek almaktayız"dedi.

Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2016-06-25 20:26:02
  • Ziyaret: 1809
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times