Belediye Başkanı Öztürk: Halka Hizmet Hakk'a Hizmettir

Kategori Güncel

Böcekli beldesinde yapılanlar bu beldeyi uzun zaman görmeyenler beldede yapılanlara çok şaşırıyor. 

Yaklaşık 2 yıl gibi süre zarfında Böcekli belediyesi tarafından beldede yapılan hizmetler beldenin imajını değiştirdi. Bu konularda Böcekli beldesinde vatandaşlarla bir araya gelen "Düziçi Times" muhabiri vatandaşlardan aldığı yanıt;" Beldemizin bu şekilde modern bir hal almasının tek mimarı Belediye Başkanımız Doğan Öztürk" diye cevaplar aldı. 

Hiç bir belde de olmayan parke taşı yapma fabrikasının yapılması ile beldenin baştan aşağı yollarının yapılması, imar sorunun çözülmesi, içme suyunun modern bir yapıya dönüştürülmesi, bütün sokaklara çöp konteynerlerinin konulması ile çöp sorunun çözülmesi, sivri sineklerin sorun olmasının önüne geçilmesi, belediyenin araç filosunun genişletilmesi, bir çok yerlerde dar geçilmesi imkansız olan sokakların genişletilmesi gibi bir çok konularda çalışma yürüten Doğan Başkan çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile Böcekli halkının gönlünde taht kurdu. "Düziçi Times" muhabiri ile bir araya gelen Doğan Öztürk belde içerisinde ileriye dönük bir çok projelerinde ileri ki günlerde açıklayacağını söyleyerek vatandaşların bize güvenmeye devam etmelerini diledi.
Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2016-01-02 18:27:54
  • Ziyaret: 1250
  • (Suanki Oy 2.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 1
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times