Biz hayır için yapılan bütün organizasyonlara tam destek veriyoruz

Kategori Öne Çıkanlar
Anlamlı Bir Yardım Kampanyası

Düziçi belediyesinde bugün Ökkeş DilberoğluBelediye Başkanı Ökkeş Namlı'yı makamında ziyaret etti. Ökkeş Dilberoğlu Düziçi halkına bazı konularda destek olmak istediğini Başkan Ökkeş Namlı'ya iletti. Bu konuda belediye başkanı Ökkeş Namlı "Düziçi Times"'e şu açıklamayı yaptı;Biz hayır için yapılan bütün organizasyonlara tam destek veriyoruz.

Bu konuda makamımızı ziyaret edenÖkkeş Dilberoğlukardeşim ile birlikte bu yardım kampanyasını yürüteceğiz. Biz belediye olarak kendisine yer konusunda yardımcı olduk ve yer tahsisini gerçekleştirdik.Bizden sonra görev halkımıza düşmektedir.Vatandaşlar eskimiş eşya veya ihtiyaç fazlası ürünlerinin tekrardan yenilenerek ihtiyacı olanlara karşılıksız verilmesini sağlayacağız.

 Eskimiş bir elbiseniz var ise onu bu yardım sever kardeşimin başında olduğu yerine getirin. Getirilen bu elbiseler yıkanarak, ütülenip ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır.Sadece bu giysi konusunda değil her türlü eskimiş eşyaları veya ihtiyaç fazlası ürünleri kapsamaktadır"diyerek herkesi bu kampanyaya davet etti.
Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2015-01-22 21:59:47
  • Ziyaret: 1441
  • (Suanki Oy 1.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 1
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times