Böcekliler Taşımacılığa Ağırlık Verilsin Diyor

Kategori Güncel


Böcekli halkı belediye başkanı Doğan Öztürk'ün hizmetlerini takdirle karşılıyor. Yurttaşlar, özellikle son dönemlerde ağırlık verilen yol ve imar çalışmalarını çok yerinde buluyor.


Bunun yanında olmasını arzu ettikleri bazı hizmetleri de "Düziçi Times" muhabirine anlattı. Bu konudaki düşüncelerini paylaşan Osman Yeşil şu açıklamalarda bulundu;" Ben beldemizde belediyenin yaptığı çalışmaları takdirle karşılıyorum. Fakat bunun yanında olmasını istediğim ve beldemizin çok ihtiyacı olan hizmetleri de gündeme getirmek istiyorum. İlk önce beldemizde taşımacılık yapan dolmuşlar için bir garaj olmasını bunun yanında belediyemize ait 2 tane belediye dolmuşunun olmasını belediye başkanımızdan rica ediyoruz. Beldemiz bünyesinde yapılan yol hizmetlerinin ve imar projesinin herkese hayırlı uğurlu olmasını gönülden diliyorum. Başkanımızın başarılarının devamını diliyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2015-12-09 18:02:43
  • Ziyaret: 1226
  • (Suanki Oy 2.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 1
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times