Bölge Halkı Seçim Hakkında Ne Düşünüyor?

Kategori Güncel

Düziçi İlçesinde bu hafta sonu yapılacak olan Erken seçim hakkında neler düşündüğünü öğrenmek için "Düziçi Times" muhabiri vatandaşlarla bir araya geldi.

Tarafız ve doğru habercilik ilkesi ile hareket eden Düziçi Times, vatandaşların görüşlerini tarafsız yayınlarıyla sitesine taşıyor.

1 Kasım’da yapılacak olan erken seçim hakkında vatandaşlar ne düşünüyor diye sorduk. Ali Ceylan adlı yurttaş, erken seçim hakkındaki görüşlerini Düziçi Times’a açıkladı. Ceylan şunları söyledi;" Ülkemiz yine bir seçim atmosferi içine girmiş bulunuyor. Öncelikle bu seçimin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını gönülden arzuluyorum. Benim seçim hakkında görüşüm ise; AK Parti'nin tek başına iktidar olacağını düşünüyorum. Bu sonuç halkımıza huzur ve sükûneti kazandıracaktır. Ülkemizde demokrasi var isteyen kişi istediği yere oyunu verebilir. Zorlama olmadan herkes hür iradesi ile oyunu kullanmasını diliyorum. Oyunu kullanırken herkesin iyi düşünüp ona göre oyunu kullanmalıdır. Bu seçim sonucunda halkımızın kazançlı çıkmasını diliyorum" diyerek herkese seçim sonucunun hayırlı olmasını temenni etti.
Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2015-10-27 09:43:19
  • Ziyaret: 1033
  • (Suanki Oy 2.5/5 Yildiz) Toplam Oy: 2
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times