Bizim dikkatimizi çeken bazı detaylar var

Kategori Köy Haberleri

İyi Niyetli Bir Başkan ve Bölge İçin Gerekli Bir Hizmet

"Düziçi Times" muhabiri Düziçi ilçesinde yaşayan vatandaşlara ELLEK-KARACAÖREN arasındaki yolun Yarbaşı belediyesine ait olduğunu biliyor musunuz? sorusunu sordu.

 Bu soruya cevap veren Nusret Kararmaz şu yanıtı verdi; "Benim her zaman kullandığım bu yolun Ellek beldesinin giriş kısmına kadar olan bölgenin Yarbaşı belediyesine ait olduğunu biliyorum. Bizim dikkatimizi çeken bazı detaylar var. Bu yolun yapımını gerçekleştiren ve üstlenen Ellek belediyesi olduğunu medyadan görüyoruz. Bu olayı anlamakta zorlanıyorum. 

Yolu neden Ellek belediyesi yapıyor? diye kendi kendime soruyorum.

 Anladığım kadarı ile; Bu yolu Ellek halkı çok kullanıyor, diye yapımını Ellek belediyesi üstlendi. Yarbaşı belediyesine ait olan bu yolun yapımını Ellek belediyesi üstleniyorsa, Özel idareye müracaat bulunarak yapılan masrafları devletimizden Ellek belediyesinin alması lazım ya da diye düşünüyorum" dedi.

Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2014-11-23 02:52:19
  • Ziyaret: 13922
  • (Suanki Oy 2.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 1
  • 1 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times