Bu Yol Bu Şekilde Nereye Kadar Dayanır, Yollar çöküyor

Kategori Dünya

Acaba Vatandaş Haklı Mı?

Düziçi ilçesinde bazı yerlerde görülen pek de hoş olmayan görüntüleri "Düziçi Times" muhabiri sitesine taşıdı. Vatandaşlar toprak yollardan kalkan tozlardan rahatsız olmamak için bazı çarelere başvuruyorlar. 

Geçtiğimiz günlerde Yazlamazlı Köyü içerisinde yapılmaya başlanan parke yol yapım çalışmalarını sitemize taşımıştık. Şuan parke yol yapımı sona erdi fakat yolun yarısı eski model toprak yol kaldı.

 Bu toprak yolun bulunduğu alanda ikamet eden vatandaşlar işlek bir yol olan bu yoldan kalkan tozdan rahatsız oldukları için yola su bırakıldığı gözlendi. Bu yolun bazı yerlerinde de çökmeler meydana geldiğinden araç geçişlerinde büyük sorunlar oluştuğunu gördük. Bu konuda yetkilileri uyararak bu sorunun çözülmesini diliyoruz.

Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2015-08-16 14:46:37
  • Ziyaret: 1852
  • (Suanki Oy 1.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 1
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times