Camiilerimiz Dolup Taşıyor

Kategori Öne Çıkanlar

Şu Ramazan Ayında Camiiler dolup taşması insana ayrı bir huzur veriyor. Bu kalabalığın yanında yediden yetmişe herkesin camillere akın etmesi bu sevinci bir kat daha artırıyor. "Düziçi Times" muhabiri bazı camiilerdeki bu durumu okuyucularına aktardı.

Bazı vatandaşlara Ramazan Ayı ile ilgili düşüncelerini ve camiilerdeki yoğunlukta imam faktörünü sorduk. Adının açıklanmasını istemeyen bir vatandaş şunları söyledi;" Bir camideki kalabalık imama bağlıdır. 

Ramazan ayında teraviye giden vatandaş her şeyi yakından inceler. İmamın namaz kıldırmasından pay biçer. Bölgemizde çok camillerimiz var. Fakat her cami beklendiği gibi kalabalık olmayabilir. 

Halkımız bunu çok iyi analiz ediyor. Kendisi beğendiği zaman arkadaşını veya komşusunu da oraya yönlendiriyor. Onun için bütün imam arkadaslarımızın bazı noktalara çok dikkat etmesini istiyorum"dedi.
Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2016-07-04 17:45:44
  • Ziyaret: 1950
  • (Suanki Oy 2.5/5 Yildiz) Toplam Oy: 2
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2020 Düziçi Times