Cihangir: Şekerdere Yolu Büyük Önem Taşıyor

Kategori Güncel

Düziçi ilçesinin en işlek yollarından biri olan ve en az on köye, bir çok beldeye ulaşım ağına sahip olan Böcekli beldesinin ana yolu, Şekerdere- Ellek- Atalan- Böcekli- Andırın arasında olabilecek bir yolun bölgeye ne gibi etkileri olabilir konusunda "Düziçi Times"e açıklama yapan Osman Cihangir şunları söyledi;" İhtiyaç duyulması halinde ben bile bu yolların yapımına kazma kürekle çalışarak destek verebilirim. Bu yolların faaliyeti geçmesi demek bölgenin gelişmesi demektir. Beldemizin belediyesinin bazı hizmetleri vermeye gücü yetmeyebilir. 

Bu konuda valimiz ve özel idaremizden bu soruna el atmasını diliyorum. Diğer yol ise; söylentisi bile kulağa hoş geliyor. Bunu yetkililerin düşünmesini ve faaliyete geçirmelerini umuyorum. Halkın isteğine göre hareket edilip bu düşünceye sahip çıkılmasını gönülden arzu ediyorum" dedi.
Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2015-08-31 16:39:57
  • Ziyaret: 8620
  • (Suanki Oy 1.5/5 Yildiz) Toplam Oy: 2
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times