Derdimizi Anlatacak Bİ'MERCi Aranıyor

Kategori Güncel

Daha önce haber yaptığımız Düziçi halk eğitim merkezi’ndeki sertfika skandalı bir kursiyer tarafından BİMER’e taşınmıştı.

Kursiyere gelen cevabı ve o kursiyerin yorumunu aynen aktarıyoruz.

Ben Enes Tolga Beycioğlu, Yazlamazlı'da üc. İng. Öğretmeniyim. Halk Eğitim Müdürünün yaptığı yanlış davranışları yazdığım BİMER'den böyle bir cevap geldi:

Düziçi Halk Eğitim Müdürü hak ettiğim bir sertifika için benden, bir müdürün göstermeyeceği tavırlar içerisinde, zorunlu bağış istemişti ve ''Bu zorunlu bağışı vermezsen sertifika vermem dekont gelir sertifikayı alırsın.'' demişti.

Ben de bu yanlış hareketini BİMER'e yazdım ve gelen cevap şu:

ENES TOLGA BEYCİOĞLU (BİMER BAŞVURUNUZ)

OSMANİYE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİ EDİNME BÜROSU

SAYIN: ENES TOLGA BEYCİOĞLU

28.01.2013 tarih ve 68774 sayılı BİMER başvurunuz Müdürlüğümüzce incelenmiş olup, Düziçi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan yazışmalarda; Konu gereği yapılan inceleme neticesinde, başvuruda belirtilen iddiaların sübuta ermediği anlaşılmış olup, herhangi bir işlem yapılmamıştır.

Bilgilerinize rica ederim.

Fahri ÇALIK

Şube Müdürü

"Bir müdürün bu sözleri söylememesi lazım” diyen Enes Tolga Beycioğlu : ''Sen parayı vermezsen bu çark dönmez. Devlet buraya iki tane çolak hademe göndermiş bunlar iş de yapmıyor zaten. Ben de özel bir hademe tuttum.'' diyen de engelli vatandaşlarımıza da ''çolak'' diye hitap eden de aynı müdür. Konuyu kamuoyunun takdirine bırakıyorum.

Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2013-03-05 00:17:14
  • Ziyaret: 2257
  • (Suanki Oy 5.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 1
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times