Doğan Öztürk: Böcekli ve Atalan Belediyesi İlçe olmak için Birleşiyor

Kategori Bölge Haberleri
Böcekli ve Atalan Belediyesi birleşerek Düziçi ovasında bir ilçe olmak istediklerini söyleyen Böcekli Belediye Başkanı Doğan Öztürk, Ellekhaber.com'un sorularına cevap verdi; "Çevre köylerde olmak üzere güzel bir ilçe olacağını düşünüyorum ve birleşerek var olacağımızı düşünüyorum" dedi.

Ayrıca, bölünerek yok oluruz. Yetkililer sesimizi duysun diyen Böcekli vatandaşları, belediye başkanımız yaptıkları hizmetler ile bölgemiz sanki bir ilçe gibi oldu...Dağ yolları dahi zor şartlarda atoban gibi asfalt döktü Doğan Öztürk başkanımız. Bizim neyimiz eksik? Bu kadar hizmetler görünürken acaba "İLÇE OLMAK KİMLN HAKKI"diye soruyoruz dediler.

Böcekli ve Atalan belediyesi birleşerek ilçe olmaya karar verdiklerini, daha önceden de dosya ile Ankara'ya başvurduğunu söyleyen Doğan Öztürk; " İki belediye ve diğer köylerimizle ve yapılan şu hizmetlere bir bakın ve ilçe olmak kimin hakkı diye soruyorum" dedi.
Kaynak: Ellekhaber.com

Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2016-12-12 21:41:47
  • Ziyaret: 1448
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times