Düziçi İlçe Müftüsüne Veda Yemeği

Kategori Güncel

Yolun Açık Olsun...

Düziçi ilçesinde uzun yıllar müftülük yapan Gıyasettin Yılmaz'ın tayini Gaziantep ili Oğuzelli İlçesine çıktı. Bu nedenle bütün çalışma arkadaşları bir veda yemeği tertip ederek bir araya geldiler."Düziçi Times" muhabirimizin de bulunduğu ve duygulu anların yaşandığı bu ortamda İlçe Müftüsü Gıyassetin bey, herkesle helalleşti.
Bu toplantıda Osmaniye İl Müftüsü Ramazan Çortul ve Düziçi Kaymakamı Mustafa Koç konuşmalar yaparak hizmetlerinden dolayı Gıyassettin Yılmaz'a teşekkür ederek başarılarından dolayı plaketler verdiler. Düziçi Kaymakamı konuşmasında şu noktalara değindi; Bir devlet memurunun tayin olayı doğaldır. Bütün memurlarımız bu şekilde farklı yerlere gidebilir.Yaklaşık bir yıllık süre zarfında Müftümüz Gıyassettin bey ile bir çok işlerde bir araya geldik. Burada edindiğim izlenim ise; Müftümüzün Düziçi İlçesine çok şeyler kazandırdığı yönündedir. Tayin olduğu bölgedede aynı başarıyı fazlası ile yapacağını düşünüyorum. Yaptığı hizmetlerden dolayı Allah kendisinden Razı Olsun" dedi.
Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2014-09-27 16:58:43
  • Ziyaret: 2452
  • (Suanki Oy 1.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 1
  • 1 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times