Düziçi Kaymakamı Mustafa Koç'tan 29 Ekim mesajı

Kategori Sokağın Nabzı

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün bizlere miras bıraktığı en büyük eseri olan Cumhuriyetimizin 93. yılını, ilk günkü gibi büyük bir coşku ve gurur ile kutluyoruz.

Ulu Önderimizin, Aziz Türk Milleti'nin ufukları kara bulutlar ile sarılmış ve umutları tükenmişken, bir Güneş gibi Samsun'dan doğarak, tüm yurdu aydınlığı ile sarıp özgürlük ve bağımsızlık ateşini yakması ve akabinde, vefakâr ve cefakâr Aziz Milletimiz ile birlikte esaret zincirini kırıp parçalayarak Kurtuluş Savaşını kazanması, tarihte ender görülen başarılardandır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk bizlere, kazanılan bu büyük zaferin ardından, Milletimize sonsuza dek ışık olacak ve ileri medeniyetler sahasında ülkemizi zirveye taşıyacak ve orada tutacak bir emanet bırakmış, arkadaşları ile birlikte 29 Ekim 1923'te "Türkiye Cumhuriyetini" kurmuştur

Bu tarihi gün dolayısıyla, Cumhuriyetimizin kurucusu başta büyük devlet adamı ve eşsiz komutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, bu toprakları bizlere vatan yapan, vatanımızın ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğü için can veren 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerimiz ve tüm aziz şehitlerimizin hatıraları önünde saygıyla eğiliyorum. Kahraman gazilerimize de en derin şükranlarımı sunuyor, tüm Düziçi’li hemşerilerimin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramlarını en içten dileklerimle tebrik ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Mustafa KOÇ
Kaymakam

Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2016-10-29 08:48:29
  • Ziyaret: 880
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times