Düziçi'nde Zeytin Bahçelerinden İzlenimler

Kategori Güncel

Bu soru hakkında "Düziçi Times" muhabiri bölgeyi karış karış dolaşarak çiftçilerimize yol gösteren Bahçe Bitkileri Bölümü mezunu Ziraat Mühendisi Mustafa CÜCÜK bilgi ve tecrübeleri ile çiftçilerimize rehber oluyor.

Bahçelerdeki durumları sitemize değerlendiren Cücük bahçelerdeki durum hakkında şu açıklamalarda bulundu;" Biz çiftçilerimizin yüksek verim almaları için elimizden geleni yapıyoruz. Düziçi bölgesindeki bütün çiftçilerimizin zeytin bahçelerine veya diğer ürünlerde hangi şartlarda olursa olsun ürünlerdeki duruma göre bazı tavsiyelerde bulunuyoruz. 

Ürünlerle ilgili Tarımsal Yayım Ve Danışmanlık Mühendislik adı altında çiftçilerimize teknik danışmanlık yapıyoruz. Bizimle çalışarak teknik konularda danışmanlık alan çiftçilerimizin bahçelerinde yüksek verim aldıklarını gördük. Bunu almayan çiftçilerimizde ise ürün kabının yüksek seviyede olduğuna şahit olduk. Bu konuda çiftçilerimizi uyarıyoruz... Gelin farkı görün" diye bölge çiftçilerine seslenen Mustafa Cücük çiftçileri şimdiden uyardı.


Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2015-08-21 16:05:10
  • Ziyaret: 1280
  • (Suanki Oy 2.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 4
  • 1 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times