Düziçili Vatandaşlar Erken Seçimi Değerlendiriyor

Kategori Güncel
Koalisyon Neden Kurulamadı?

Düziçi ilçesinde vatandaşların en çok konuştuğu konular arasında en çok dikkati çeken konu;"Erken Seçim" oldu.

Bütün halk yapılacak olan erken seçimi konuşuyor. Bu konuda "Düziçi Times" muhabiri vatandaşların görüşünü almak için vatandaşlarla bir araya geldi. Bu konudaki düşüncelerini "Düziçi Times"'e açıklayan İsmet Donbaloğlu şunları söyledi;"7 Haziran tarihinde yapılan seçimden koalisyon kurulması sonucu çıktı. Fakat en çok oyu alan partinin diğer partilerle görüşmelerden bu koalisyon kurma sonucu faaliyete geçirilemedi.

Biz Osmaniye halkının büyük bir kısmı olarak AKP ve MHP partilerinin birlikte koalisyon kurması taraftarıydık. Anlayamadığımız nokta... MHP'nin tabanı ve geniş halk kitlesi bunu arzu ederken koalisyon bu partiler arasında neden kurulamadı? Özelikle MHP'nin buna yanaşmaması bizi çok kırdı. Önümüzde yapılacak olan erken seçimde AKP'nin oyunu 2-3 puan yükselteceği kanısındayım. Umarım bir parti tek başına iktidar olur ve bu gibi küçük hesaplara girilmeden huzuru ve sükunetti tekrar ülkemiz kazanır" diyerek sözlerini tamamladı.

Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2015-08-28 23:24:50
  • Ziyaret: 1490
  • (Suanki Oy 1.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 1
  • 1 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times