Düziçili Vatandaşların Düşünceleri Dikkate Alınmalı

Kategori Güncel

Türkiye’de son dönemlerde meydana gelen patlamalar, terör saldırıları tüm yurttaşlar tarafından endişeyle izleniliyor. Düziçi’li vatandaşlar yaşanan gelişmelerden endişe duyduklarını belirterek ‘Düziçi Times’ muhabirine görüşlerini belirttiler.

Düziçi Times muhabiri yurttaşların sorunlarını gündeme getirmeye devam ediyor. Düziçi ilçesi Haruniye mahalle sakinlerinden Tahsin Tıraş, özellikle milletvekillerinin seçim döneminde verdikleri vaatleri yerine getirmesini istiyor.

Tıraş, " Yakın tarihte gerçekleştirilen milletvekili seçimlerinde milletvekili adaylarımız tarafından bölgemizle ilgili çok güzel vaatler verildi. Bölgemizi ayağa kaldıracak rahat bir nefes aldıracak ve yapımı uzun süredir bitmeyen Çatak baraj yapımının tamamlanacağı sözü verildi. Bizde buna istinaden oyumuzu verdik ve kazandı. Milletvekilimiz olarak meclise gönderdik. Şimdi bu sözün yerine getirilmesini bekliyoruz. Bölgemizde çiftçilik ve hayvancılık bitti. Girdi fiyatları çok yüksek bunun yanında mahsul para etmiyor. Çiftçi her yönü ile perişan edildi. Umarım ileri günlerde bu sıkıntılar giderilerek sorunlar çözülür” dedi.

Tıraş, ”Ülkemizde şuan hükumet kurma çabalarının acilen çözülmesini diliyorum. Benim tercihim tek başına hükumet kurulması yönündedir. Ancak o zaman arada huzursuzluk çıkmaz. Yoksa koalisyon ile kurulan hükumet den bir sonuç çıkmayacağını düşünüyorum. Ülkemizde terörle mücadelede daha caydırıcı kanun ve nizamlara ihtiyaç var. Askerimizin ve polisimizin önünde engellerin kaldırılmasını istiyorum. Osmaniye-Şekerdere-Ellek-Atalan-Böcekli-Andırın yol düşüncesinin bölgeye büyük katkı sağlayacağını söyleyebilirim. Böyle fırsatları elden kaçırmamak lazım. Bölgeye her türlü pozitif etkileri olacağını söyleyebilirim" diyerek sözlerini tamamladı.

Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2015-08-08 11:10:11
  • Ziyaret: 1148
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times