Ellek de bir ilk, 4 aday bir araya geliyor

Kategori Sokağın Nabzı
Osmaniye'ye bağlı Ellek Kasabasında, adayların partilerce belirlenmesinden dolayı. Aday gösterilmeyen guçlu isimler bir araya gelerek, bundan sonra yapacakları ile ilgili olarak, bir yol haritası belirlediler.

Öteyandan, bu birlik ile bir araya gelen her hangi bir partinin kazanması garanti gözukmektdir.

Ellek Kasabasında toplantı yapmaya devam eden adaylar, içlerinden çıkartacakları bir adayla yollarına devam edeceklerini belirttiler.
Toplantıya katılan mevcut MHP 'li belediye başkanı Recep Soy , Eski CHP'li Belediye Başkanı İbrahim Coşkun ve 2019 belediye seçimlerinde CHP adayı Fahri Coşkun, ve Ellek kasabası kanaat önderlerinden Nurettin Mart olmak uzere 4 aday ve kalabalık bir halk kitlesinin katılımıyla bir adayın belirlenmesiyle yollarına devam edeceklerini belirttiler.

Bu guclu ekip bir partide ya da akparti ile bir araya gelirse, diğerlerinin kazanma şansının olmadığı ileri surulmektedir.

Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2019-01-25 05:19:23
  • Ziyaret: 808
  • (Suanki Oy 2.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 1
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2020 Düziçi Times