Ellek de Hırsızlık olayı bir türlü bitmiyor

Kategori Sokağın Nabzı
Osmaniye'ye bağlı Ellek kasabasında, Geçtiğimiz günlerde iki gün evini yalnız bırakan İmam Ahmet Mert'in evine pencere demirlerini kırarak içeriye giren hırsızlar hiç bir şey bulamadıkları gibi, eli boş dönerken içeride eşyalara zarar verdiler.

Daha öncesinde Ellek Kasabasında Fahti Coşkun isimli vatandaşın evine girerek, kapısını balta ile kıran hırsızların yaptıkları yanına kar kalmıştır.
Bölge vatandaşları korkularından evin odasına dahi gidemez hale gelmiştir. Konu ile ciddi şekilde ilgilenilmediğini söyleyen Ellekli vatandaşlar bundan sonra sıra kimdedir diye soruyorlar.

İmam Ahmet Mert'in evine pencere demirini kırarak giren hırsızlar, evdeki eşyalara kırarak zarar vermişlerdi.
Ellek Haber'in yaptığı araştırmaya göre, vatandaşların talepleri olarak, acilen belediye sokaklara kamera sistemini takmalı, ya da vatandaşlar evlerinin içerisine gizli şekilde kamera sistemi kurarak girip çıkanları kısa zamanda tespit etmelidirler.

Ayrıca, vatandaşlar Jandarma ve Polisin bu konuya el atarak bir çözüm sağlamalarını istemekteler. Bu güne kadar defaatle yapılan haberli yetkililer görmüyor mu diyen vatandaşlar, evimizin içinde oturamaz hale geldik. Evlerimizi bırakıp bir yerlere gidemiyoruz.

Acilen, kaymakamımız ya da valimiz bu konuyla bizzat ilgilenmelerini istiyor dediler.


Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2017-04-02 17:42:12
  • Ziyaret: 3615
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2020 Düziçi Times