Ellek de neler oluyor vatandaşlar Hastaneleri doldurdu

Kategori Saglık
Osmaniye'nin Düziçi İLçesine bağlı Ellek kasabasında vatandaşlar, İshal, Kusma ve başağrısından Düziçi devlet hastanesi ve Osmaniye hastanelerini doldurduğu, rahatsızlıkların hala devam ettiği bildirildi.

Nedeninin hala bilinmediği ve yetkililerinde henüz bir açıklama yapmadığı konu hakkında bazı iddilar yapılmaktadır. Düziçi devlet ve özel hastanelerine toplamda 1500 hastanın başvurduğu ve Osmaniye hastanelerine de 350 hastanın başvurduğu iddia edilmektedir.

Yapılan bazı iddilar göre yağmurdan sonra bazı bulanık yağmur sularının içme suyuna karıştığı idda edilirken, bazılarında suyun ilaçlanmadığından dolayı meydana geldiği iddia edilmektedir.

Ellek kasabası da vatandaşlardan etkilenmeyen kişinin kalmadğı iddia edilmektedir. Yetililerden acilen buna bir çözüm ya da kamuoyuna bir açıklama beklenmektedir.


Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2016-11-05 18:13:28
  • Ziyaret: 2577
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2020 Düziçi Times