Ellek Kasabasına haksızlık yapılmıştır, İlçe olmak Ellek Kasabasının birinci dereceden hakkıdır

Kategori Sokağın Nabzı

Geçtiğimiz günlerde İstanbul'a bir ziyaret için gelen 7 Ocak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bahri Çolpan, Osmaniyetimes.com Genel Yayın yönetmeni ve AFmedya.net sahibi Abdulvahap Filiz'in sorularını cevapladı.

Özellikle bölgenin sorunlarını ve nabzını tutan Çolpan,Ellek Kasabasına haksızlık yapılmıştır. İlçe olmak Ellek Kasabasının birinci dereceden hakkıdır" dedi.

Ayrıca, yaklaşan milletvekili seçimlerinin de değerlendiren Çolpan, "Biz gezdiği yerleri, yediği içtiğini facebook'tan paylaşan vekiller istemiyoruz. Biz Osmaniye'ni sorunları ile yakından ilgilenen vekiller istiyoruz" dedi.


Öteyandan, şu an vekil olacak adaylar 2015 yılı için yeni projelerini ortaya koymalı, eskileri gibi, gazetecileri tanımayan vekiller var, bölgedeki gazeteci tanınmaz mı, elbette bizde onları tanımıyoruz, bu nasıl halk ile iç içe olmak bunu anlamıyoruz. Böyle vekilde olmaz zaten...


Kaynak: osmaniyetimes.comYasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2015-04-12 16:53:06
  • Ziyaret: 11332
  • (Suanki Oy 3.8/5 Yildiz) Toplam Oy: 16
  • 22 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times