Ellek Organize sanayi hasır altı mı edildi söz eden yok

Kategori Esnaf Haberleri
Osmaniye'nin Düziçi ilçesine bağlı Ellek Kasabasında vatandaşların uzak yerler gitmeden kendi organize sanayinde çalışmaları için imkanlar oluşturmaya çalışn Önceki belediye başkanı rahmetli Av.İshak Yeşildemir'in başlattığı Organize Sanayi projesinden hiç bahseden yok.

Daha önce Ellek Haber' e vermiş olduğu bir açıklamada Av. İshak Yeşildemir Organize Sanayi hakkında şöyle konuşmuştu; "Ellek- Yarbaşı arasında KARATEPE bölgesinde organize sanayi bölgesi kurmayı düşünüyoruz. İhtiyaçlarımıza cevap verecek kadar yaklaşık 300-400 dönümlük bir alan var. Bu yer merkezi bir nokta olmasından dolayı isteğimize uygun bulduk. Gerekli olan müracaatlarımızı OSMANİYE Valiliğine yaptık." demişti.

Şimdi buradan Ellek Haber olarak soruyoruz. Organize sanayinin son durumu ne durumda. Bölgenin çıkarları için takip ediliyor mu? Yapılan bu müracaat ne kadar takip ediliyor. Konu hakkında Belediye başkanının kamuoyunu bilgilendirmesini istirham ediyoruz.

ÖNCEKİ HABER AŞAĞIDA
Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2016-10-12 01:27:58
  • Ziyaret: 1404
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times