Ellek'ten Bir Yıldız Futbolcu Doğuyor

Kategori Güncel

Uzun yıllar amatör futbolcu olarak kulüpten kulübe dolaşan Ellek Kasabasının gururu İrfan Mart hak ettiği profesyonel futbolculuk kariyerine 21 Ağustos 2015 tarihinde Adana Demirspor kulübünde ulaştı. Adana bölge takımlarından olan Adana Demirspor kulübü ile anlaşan İrfan Mart bu hafta içerisinde takımı ile birlikte idmanlara çıkacak ve takım çalışmalarına katılacak .

'Ellek Haber' muhabiri ile bir araya gelen İrfan Mart amacının;" Ben Osmaniye ilinde az sayıda profesyonel kariyeri olan futbolcu arkadaşlarım var. Bende bu kariyere sahip olan nadir kişilerden biri oldum. Uzun yıllar amatör liglerde mücadele verdim. Bu liglerde her zaman bana güvenenleri mahcup etmedim ve oynadığım liglerde gol kralı oldum. Şimdi yeni bir sayfa açtım ve Adana Demirspor kulübün de profesyonel futbolculuğa merhaba dedim. Bu konuda bana güvenen ve desteğini esirgemeyen başta ailem olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Elimden geldiği kadar çalışacağım ve bu güveni boşa çıkarmayacağım" diyerek sözlerin tamamladı.
Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2015-09-02 12:43:06
  • Ziyaret: 14561
  • (Suanki Oy 4.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 4
  • 2 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times