Ellekli biriketciler Nurettin Mart'a dert yandı

Kategori Esnaf Haberleri
Osmaniye'nin Düziçi ilçesine bağlı Ellek Kasbasında son günlerde esnafın ve toplumun dertlerini anlatmak için baş vurduğu mercinin başında gelen İş adamı Nurettin Mar, esnaf ziyaretlerini kesintisiz olarak devam etmektedir.

Her ziyaretinde yeni bir şeyler öğrendiğini söyleyen Mart, esnafı ve çifçimizi dinledikçe inanın hem yüreğim burkuluyor, hem de sorunları çözmek için problemi bilmeliyiz mantığı içinde, yeni yeni problemler tespit ediyoruz dedi.

Bu günde Yeşildemirler mahallesinde biriketçi esnafımızı ziyaret ettik. Merhum İshak Yeşildemir'den sonra buralarla hiç ilgilenilmemiş, yollar başta olmak üzere, esnafın derdine çare aranmadığını görüyoruz dedi.

Nurettin Mart konuşmasına şöyle devam etti; " Biriketcilerimizin bana anlattıklarını kamuoyuna olduğu gibi aktaracağım bundan sonra diyen Mart, biriketciler alım gücünün düştüğünü, nakit para dönmediğini ve hep yaptıklarının borca gittiğini ve özellikle biriket hammaddesini almakta zorluk çekktiklerini söylediler"dedi.

Yetkililerin yeni pazarlar ve imkanların oluşturması gerektiğini ve yeni kapılar açmada kendilerine yardımıcı olmaları gerektiğini söylediler.


Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2016-10-25 02:00:51
  • Ziyaret: 1861
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 2 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times