EMITT Fuarı kapılarını açtı, Osmaniye Yerini Aldı

Kategori Dünya

Haber: Abdulvahap Filiz / Osmaniyetimes

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), İstanbul Valisi Vasip Şahin ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın katılımıyla 19’uncu kez kapılarını ziyaretçilere açtı.

 

EMITT, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 19’uncu kez kapılarını ziyaretçilere açtı. Fuarın açılışına İstanbul Valisi Vasip Şahin, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrrahman Arıcı, İstanbul İl Emniyet Müdürü Selami Altınok, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, çok sayıda yerli, yabancı dernek ve federasyon temsilcileri katıldı.

 

71 ülke ve 4 bin 500’ü aşkın kuruluş ve beldenin yer aldığı fuarın açılışında protokol üyeleri birer konuşma yaptı.Ardından İstanbul Valisi Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş fuar alanındaki stantları gezerek bilgi aldı.Her zaman fuarları yakından takip eden ve bizzat katılan Osmaniye, bu fuarda Osmaniye'ye ait kültürü en iyi şekilde tanıtmaya çalışıyor. Fuar'ın Osmaniye Standın da, Osmaniye'yi temsil eden, Osmaniye Kültür ve Turizm İl Müdürü Garip Yıl, Osmaniyetimes'a yapmış olduğu açıklamada; "Biz bu fuardan en iyi fayda gören iller arasındayız. Osmaniye'yi sadece yerfıstığı ile bilenler, şunu bilmeliler ki, yerfıstığının yanı sıra, Osmaniye'ye ait bir çok ürün bulunduğunu da bilmeliler, bölgesel olarak aynı zamanda, çok güzel farklı kültürlere de sahibiz" dedi.

Öteyanda, bu tür etkinlikleri daha fazla devam edeceğini,diğer ilçeleri de ya da belediyeleri de bu tür etkinliklere katılması ve aktif hale gelmeleri için çaba harcayacaklarını da söylendi.Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2015-01-24 00:58:56
  • Ziyaret: 1645
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times