Ey-Seyid Hulusi Efendi Vakfı Düziçi Hayır Çarşısı Kermesi Başladı

Kategori Sokağın Nabzı

Allah Rızası İçin...

Düziçi ilçesinin merkez parkında kurulan Hayır Çarşısı Kermesine vatandaşlar beklenen ilgiyi göstermeye başladı. Kermesin amacı hakkında "Düziçi Times"e açıklamalarda bulunan İmam Zekeriya Öner şu açıklamalarda bulundu; Bu kermesin açılmasına vesile olan bütün hayır sever arkadaşlarımızın tek amacı var o da;"ALLAH RIZASI İÇİN"yapılan bir çalışmadır. 

Nerede olursa olsun... okumak isteyen ve durumu olmayan öğrencilerimizin elinden tutmak ve onlara bu doğrultuda yardımlar yapmak amacını taşımaktadır.

 Biz"Ey-Seyid Hulusi Efendi Vakfı"adına bu çalışmayı yürütüyoruz. Bu kermes de yardımlarını esirgemeyen vatandaşlarımızın yardımlarının hepsi yerine ulaşmaktadır. Burada hizmet eden bütün arkadaşlarımız erkek ve bayanlar bizden hiç bir ücret talep etmemektedirler. 

Tek amaç"Allah Rızasıdır"diyerek yardım da bulunmak isteyenleri kermese davet etti. Kermes 10 gün boyunca hizmet vereceğini belirtti.

Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2015-04-10 00:09:32
  • Ziyaret: 18481
  • (Suanki Oy 4.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 6
  • 6 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times