Haber Bahce" Yayın Hayatına "Bahçe" de Başladı

Kategori Bölge Haberleri

Afmedya Grubu tarafından yayın hayatına başlayan "www.haberbahce.com" haber sitesi 23 Ekim 2014 olarak Yayın hayatına başladığını duyurdu.


Afmedya Grubunun Osmaniye bölgesinde, Osmaniye, Düziçi ve Ellek Kasabasının ardından, Bahçe ilçesinde de Yayın hayatına başlaması bölge vatandaşları tarafından sevinçle kaşılandı.


Bu zamana kadar seslerini duyuramayan bölge vatandaşları, bundan sonra kendilerine ait bir haber sitesinin bulunması, seslerimizin daha gür çıkması anlamında yorumladılar.


Afmedya.net" Grubu adına söz alan, Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Abdulvahap Filiz; "Bölgemizde 4 haber sitesine ulaşmak, hem bizler hem de bölgemiz adına sevindirici bir durum. Bölge insanımızın seslerini daha gür çıkarması, demokratik bir ortamın oluşmasına katkı sağlayacaktır" dedi.


Ayrıca, bölge halkına eşit bir mesafede durarak yayınlarını sürdürecek olan, haberbahce.com haber sitesi, kapılarını herkese açacağını, bölgede herkesin sesi ve kulağı olacağına, isteyen herkes, özellikle gurbette yaşayanların kendi haberlerini göndererek yayınlanmasına öncelik verileceği bidirildi.
Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2014-10-23 02:08:47
  • Ziyaret: 11777
  • (Suanki Oy 1.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 1
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times