Dünya

Kurt, Tekstil sektörü siyasetin dönemsel krizlerine boyun eğmemiştir

ÖRSAD Başkanı ve Fikri Örme Yönetim Kuruluk Başkanı Fikri Kurt, Dunyatimes.com'a yapmış olduğu açıklamada; " Tekstil sektörü dönemsel olarak siyasetin meydana getirdiği krizlere karşı hiçbir zaman boyun eğmemiştir. Dimdik ayakta devam ediyor." dedi.

Bugün İslam'ı tanımayan insanlık şaşkın durumdadır

Türkiye de ve dünyada tanınan Mustafa Özcan Güneşdoğdu,Ellekhaber.com'ayapmış olduğu röportajın ikincisi ile devam ediyoruz.

AFmedya.net firma sahibi ve Genel Yayın yönetmeni, Mustafa Özcan Güneşdoğdu ile bir araya geldi

Son günlerde Osmaniye Ellek bölgesinden sık sık adından bahsettirenMustafa Özcan Güneşdoğdu,AFmedya.net Sahibi ve Genel Yayın YönetmeniAbdulvahap Filiz'i ofisinde ziyaret ederek bir araya geldiler.

Varsa, insanlığı vicdanları ile baş başa bırakıyorum

Müslüman Olmak Dünyada Suç mu? Tüm dünyanın seyirci kaldığı zulümleri kaleme almak bizler için zor ve ağır olsa da bu sesizliğe bir çare olmak adına, bu uğurda bir Türk ve müslüman evladı olarak artık vicdanımızın sesini duyma zamandır diyor; bütün insanlığı vicdanları…

Konaklama tesislerinde kalan Suriyeli kadınlar kermes açtı

Osmaniye'deki konaklama tesislerinde kalan Suriyeli Türkmen kadınların hazırladıkları elişi ürünleri Cumhuriyet Meydanında sergileniyor.

Düziçi İlçesinde Kermes Açıldı

"Düziçi Times" Düziçi İlçesinde Hayır sever vatandaşların açtığı Hulusi Efendi Vakfı Kermesini ziyaret etti. Vatandaşların yemek ihtiyaçlarını karşılayan vakıf elemanları amaçlarının; ihtiyacı olanlara hayır eylemek olduğunu belirtiler. Vakfımızın amacı doğrultusunda…

Ali Koç'un Düziçi halkına oyuncak hizmeti

"Düziçi Times" Düziçi ilçesinde faaliyet gösteren oyuncak sektörünü mercek altına aldı. Bu alanda hizmet veren Ali Koç ile oyuncak sektörünü konuştuk. Ali Koç'a ticari faaliyetleri ile ilgili sorular sorduk.

Birleşik İslam Devletleri Mutlaka Doğacaktır

Dün akşam Pendik Yunus Emre Kültür Merkezi Konferans salonunda, Pendik Belediyesi, Kübder Derneği ve Eddai Vakfı'nın organize ettiği ve Prof. Dr. Ahmet Akgündüz tarafından "Bediüzzaman Said Nursi, Müsbet hareket ve İslam Aleminin geleceği" konulu bir konferans gerçekleştirildi.

Bilinmeyen Yönleri ile Düziçili Kadınların Sorunları

Düziçi Muhabiri Ayşe Filiz Sordu, MHP kadın kolları başkanı Huriye Öner cevapladı.

Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2017 Düziçi Times