Dünya

Suudi toplumunun Twitter ile başı dertte

Suudi Arabistan'da Twitter kullanımının çok çılgın boyutlara ulaştığı bildirildi. Özellikle kadınlar arasında Twitter kullanımının çok yaygın olduğu söyleniyor.

7 farklı firmanın katıldığı, Osmaniye Belediyesinin ihalesi yapıldı

Eski otogar arsası üzerine yapılacak olan Belediye Hizmet Binasının ihalesi 22 Ekim Pazartesi günü saat 10.00'da belediye 7.kat meclis salonunda yapıldı. İhaleye Türkiye'nin çeşitli illerinden 7 değişik firma katıldı. İhale öncesi konuşan Başkan Kadir Kara, bu ihalenin Osmaniye…

Üreticilerimizin cebine sıcak para girmeli

Meyve üreticiler birliği Başkanı İsmet Topal,yönetim kurulu üyeleri ve ARTAŞ Zeytin Yağı fabrikası sahibi Arif TAŞKAYA aile birlikte zeytin bahçelerini gezdiler, Arif TAŞKAYA buraya yaptığı konuşmada;Biz fabrika olarak dünya standartlarında son teknoloji ile çalışacak yeni makine…

ETİ, Osmaniyelilerden Arjantin tipi yer fıstığı üretmelerini istedi

ETİ Gıda, ürünlerinde kullanmak üzere Osmaniyeli çiftçilerden Arjantin tipi yer fıstığı üretmelerini istedi.

"Buğday alım fiyatı çiftçinin beklentisinin altında kaldı"

Osmaniye Ziraat Odası Başkanı Bahadır Sezgin, dün açıklanan buğday alım fiyatının çiftçinin beklentisinin altında kaldığını söyledi.

OGİAD Başkanı Keten: Dünyayla ticaretimiz Türk okullarıyla gelişecek

Osmaniye Girişimci İşadamları Derneği (OGİAD) Başkanı Mahmut Keten, yurt dışındaki Türk okullarının Türk ticaret hayatının gelişmesine büyük katkı sağladığını söyledi.

Peker: KOBİ'lerde istihdam maliyeti büyük işletmelerin üçte biri

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Osmaniye İl Müdürü Danyal Peker, küçük ve orta ölçekli işletmelerde (KOBİ) istihdam sağlama maliyetinin, büyük işletmelerin üçte biri kadar olduğunu söyledi.

Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2017 Düziçi Times