Esnaf Haberleri

Dügiad, Osmaniyeli İşadamları ile Kırgızistan iş Gezisine katıldı

DÜGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Rüstem ŞEN ve Genel Sekreter İsmet BEYCEOĞLU Kırgızistan iş gezisinden çarpıcı bilgilerle döndü. Osmaniyeli işadamları ile birlikte 07-12 Mayıs 2014 tarihlerinde Kırgızistan'da incelemelerde bulunan ve Kırgızistan İş Adamları Derneği (KİTİAD)…

Düziçi'nde Esnaf Zor Durumda

Düziçi Times" ilçe içerisinde faaliyet gösteren esnaflarla bir araya gelmeye devam ediyor. Bu esnaflardan biri olanÜçler inşaat ticaretin sahibi Salih Sade'ye ticareti faaliyetleri hakkında sorular sordu.

Bize Gelen Bir Daha Bizi Bırakmıyor

"Düziçi Times" muhabiri Düziçi ilçesinde faaliyet gösteren esnaflardan biri olan Ömer Pehlivanoğlu erkek kuaförü ile iş potansiyelleri hakkında bilgi aldı. Bu konuda berber Ömer ustaya bazı sorular sordu.

Her Zorluğa Karşı Dayanma Gücümüz Vardır

" Düziçi Times" Düziçi ilçesinde esnaflarla son günlerde meydana gelen olumsuz olayları konuştu. Bu esnaflardan biri olan Ali Çalık yurdumuzda meydana gelen gelişmeleri değerlendirdi.

Şahin, Esnaf siftah yapmadan dükkan kapatıyor

"Düziçi Times" ilçe içerisinde faaliyet gösteren ve yıllarını buna harcamış kişilerden birisi olan Mustafa Şahin'le bir araya geldi.Mustafa Şahinticari faaliyetleri hakkında soruları cevaplandırdı.

Koç, Başkan halka ve esnafa verdiği sözleri yerine getirmelidir

Düziçi Times'' Yaşanan seçimle ilgili düşünceleri vatandaşlara sordu. Bunlardan Ali Koç sitemize değerlendirmede bulundu.

Sümbül, Müşteri varsa bende varım…

Sümbül Lahmacun Kebap ve Yemek salon sahibiAhmet Sümbül "Düziçi Times" sitesi muhabirine gündemle ilgili değerlendirmede bulundu.

Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürü Mehmet Üzer, Haruniye Kaplıcasında incelemelerde bulundu

İlimizin jeolojik yapısı ve Haruniye Kaplıcalarını incelemek üzere Osmaniye'ye gelen MTA (Maden Tetkik ve Arama) Genel Müdürü Mehmet Üzer, MTA Genel Müdür Yardımcısı Hayrullah Dağıstan, MTA Enerji Hammadde Etüt ve Arama Dairesi Başkanı İsmail Kara ve MTA Doğu Akdeniz Bölge…

Düziçi MHP Teşkilatı Hizmete Doymuyor

"Düziçi Times" bugün Düziçi İlçesinde MHP ilçe Teşkilatı tarafından belirlenen İhtiyaç sahiplerine elektrikli tekerlekli sandalye teslimatında yaşanan duygulu anları okuyucularına yansıttı.

Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2017 Düziçi Times