Köy Haberleri

Çiftçiler, verimli bir yıl bekliyoruz

Düziçi ilçesinde buğday ekili arazilerde büyük bir koşuşturma başladı. Arazilerinde buğday ekili çiftçiler havaların iyi gitmesini fırsat bilen çiftçiler buğday tarlalarına ot zehri sıkmaya başlandı.

Yıldırım'dan Kandil Kutlama Mesajı

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun. İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Bütün vatandaşlarımızın MevlitKandili mübarekve kutlu olsun.

Yazlamazlı Köyü Dertli

Düziçi ilçesine bağlı Yazlamazlı Köyü'nün yol yapımı hala yapılamadı. Geçtiğimiz haftalarda yolun durumunu gündemine alan Düziçi Times'ın muhabiri yolun durumunu gözler önüne serdi. Köylüler yarım kalan yol çalışmalarının devamının gelmemesinden şikâyetçi.

Çiftçiler Kazanamaz Oldu

Ülkemiz genelinde çiftçilerin genel sorunların başında gelen girdi fiyatları çiftçilerin belini kırıyor.

Öztürk'ten 10 Kasım Mesajı

Adını Türk tarihine altın harflerle yazdıran büyük şahsiyet sen Türk milletinin kalbinde ebedi yaşayacaksın.Atam; Sen Rahat Uyu...Ruhun Şad Olsun.

Yol Yapım Çalışmalarında Aksaklıklar Yaşanıyor

Düziçi İlçesi'nden Karagedik Köyüne kadar uzanan çevre yolunun bir kısmında çökmelerden dolayı Düziçi Özel İdare tarafından geçtiğimiz günlerde yol yapım çalışması başlatılmıştı.

Çevre Yolunun çehresi değişiyor

Düziçi ilçesinin tüm bölgelerinde yol yapım çalışmaları devam ediyor.

Ellek Kasabasına Bağlanalım

Düziçi ilçesi Yazlamazlı Köyü vatandaşlarından hayatını çoğunu gurbette geçirmiş ve emekli olduktan sonra köyüne dönen Haydar Akdeniz, köyde sorun olarak gördüklerini Düziçi Times muhabirine anlattı.

Hırsızlar Köylere Girdi

Düziçi ilçesini Yazlamazlı köyü merkez mahallesinde 31.09.2015 tarihinde Ellek-Yazlamazlı-Atalan yolu üzerinde Atalan beldesine yakın bir yerde oturan Elif C. ismindeki bayanın 2,5 aylık buzağısı öğleden sonra saat 13,00-15,00 saatleri arasında kimliği belirsiz kişiler tarafından…

Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2017 Düziçi Times