Kültür-Eğitim

Müdürlerden Şube Müdürüne Vefalı Veda

Düziçi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak uzun yıllar görev yapan Mustafa Ataşalan'ın tayininin Memleketi Gaziantep'in Oğuzeli ilçesine çıkması Düziçi merkezdeki okul müdürleri tarafından veda yemeği verildi.

AGD'den Helal Kazanç Konferansı

Osmaniye Anadolu Gençlik Derneği tarafından düzenlenen ve İlahiyatçı Yazar Mehmet Talu'nun konuşmacı olarak katılacağı "Helal Kazanç" konulu konferansı 16 Ocak Çarşamba günü Ahmet Şekip Ersoy Kültür Merkezinde düzenleyecek.

Düziçi Cumhuriyet Anadolu lisesi öğrencileri başarıya koşuyor

Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğünce il genelinde düzenlenen " Liseler Arası Güzel Şiir Okuma Yarışması" kapsamında 28.12.2012 tarihinde düzenlenen İlçe finalinde Düziçi Cumhuriyet Anadolu Lisesini temsil eden 10/C Sınıfı öğrencilerindenFadime Nur KURT ilçe 1.'…

Öğrencilerden Vali Cerrah'a teşekkür ziyareti

Osmaniye Mahmut Ali Kirmit Ortaokulu öğrencileri, Vali Celalettin Cerrah'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Okulun Temizlikçisi Öğrencilere Umut Oldu

Düziçi İlçesi Demirciler Köyü İlkokulunun Temizlik işçisi çocukların da zihnini gıcır gıcır yapmakta kararlı.

Üniversiteliler kariyer planlamasını mezun olmadan yapmalı

Kişisel Gelişim Uzmanı Ferhat Deliktaş, genelde kişilerin üniversiteyi bitirdikten sonra bir boşlukta kaldığını söyledi. Deliktaş, "Üniversiteye ilk başlayan öğrencilerde bir heyecan oluyor, tam olarak üniversiteyi çözmeye çalışıyor ve adaptasyon süreci ile birlikte zaman…

İlköğretim Haftası

17/09/2012 Pazartesi günü okulların açılması ile düzenlenen İlköğretim Haftası etkinlikleri çerçevesinde, Kaymakamlık binası önünde bulunan Atatürk büstüne çelenk sunma töreninin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet SARI tebrikleri makamında kabul etti.

Senebaşı Müdürler Toplantısı

2012-2013 Eğitim Öğretim yılı senebaşı müdürler toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet SARI, Şube Müdürü Mustafa ATAŞALAN ve ilçemizki Okul Müdürlerinin katılımıyla yapıldı. Toplantıda okullardaki sorunlar ve öğretmen ihtiyacları görüşüldü.

İlçemize Yeni Atanan Öğretmenler

İlçemiz okullarına yeni atanan öğretmenler, Müdürlüğümüz tarafında karşılanarak göreve başlama işlemleri yapıldı ve görev yerlerine gönderildi.

Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2019 Düziçi Times