Kültür-Eğitim

Sosyal Gelişmeyi Ancak Böyle Sağlayabiliriz

Osmaniye Halk Eğitim Merkezlerinin tarafından her yıl düzenlenen Öğrenme Şenliği bu yıl Düziçi Halk Eğitim Merkezi tarafından yapıldı. Şenliğin açılışına katılım üst seviyede olduğu gözlendi. "Düziçi Times" olarak bizde bu törende bulunduk.

Düziçi Halkından Somaya Yardım

''Ellek Posta'' Düziçi ilçesin de somaya yapılan yardımın vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Zübeyde Hanım Ana Okulu, Cumhuriyet İlkokulu,Üzümlü ilkokulu,Tatbikat ilkokulu ve Cansan Hacı Bedirhan Can İlkokulunun katkılarıyla yapılan ve vatandaşlarında yardımıyla…

Gençler, öğretmen Ali Kaya Önderliğinde stres attılar

Düziçi Halk Eğitim Merkezi Öğrencileri Öğretmenleri Ali Kaya önderliğinde Mersin iline gençlik gezisi düzenlendi. Mersin ilinin tarihi ve kültürel güzelliklerini yerinde görme imkanı bulan gençler, gün boyu doğal güzellik ve tarihi geçmişin yanında denizin tadını çıkardılar.

Elif Nur Kaya, Yazıları ile yakında Düziçi Times'da

Çocuk gelişimine yönelik bilgilendirici yazıları ile, Elif Nur Kaya yakında Duzicitimes.com da...

23 Nisan Kutlama Şenliği

Düziçi ilçesinde bu gün23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıylabüyük bir katılımın olduğu şenlik organize edildi. Şenliğe ilçeden her alanda katılımcılar iştirak etti.

Mustafa Arslan, Buradaki bütün insanların amacı hayır ve yardım etmektir

Düziçi Halkı Kermese beklenenden fazla ilgi gösteriyor. Şimdiye kadar Düziçi genelinde bir çok kermes açılmasına rağmen Düziçi halkı yinede açılan kermese çok fazla ilgi gösteriyor.

En İyi Eğitimi Vermek Amacındayız...

Düziçi Halk eğitim merkezi ve ASO Müdürlüğü Doğal gaz iç tesisatı boru döşemesi kursu sınıf öğrencileriDörtyol BOTAŞ İşletme Müdürlüğüne teknik gezi düzenledi.

Ebru Kadın Aile Eğitim Kültür Ve Yardımlaşma Derneği'nden Kermes

''Düziçi Times''Düziçi'ndeEbru Kadın Aile Eğitim Kültür Ve Yardımlaşma Derneği tarafından açılan kermesi sitesine taşıdı. Bu kermesinamacı:Fakir öğrenciler yararına olduğu belirtildi.

OKÜ'de düzenlenen Mantar Üreticiliği Kursu öğrencileri sertifika aldı

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) tarafından düzenlenen Uygulamalı Mantar Yetiştiriciliği Kursu sona erdi. Kursu tamamlayanlar için OKÜ Karacaoğlan Yerleşkesi bahçesinde mantar ikramlı sertifika töreni düzenlendi.

Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2017 Düziçi Times