Kültür-Eğitim

Nijeryalı öğrenciler Düziçi'nin yemeklerine bayıldı

Nijerya'dan Türkçe öğrenmek için gelen öğrenciler Osmaniye Düziçi'nin yöresel yemeklerine bayıldı. Düziçi'nde ihtiyaç sahibi öğrencilere katkı amacıyla Kadın, Aile, Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği (EBRUDER) tarafından kermes açıldı.

Vali Oduncu, Kütüphaneler Haftasında kitap okudu

Osmaniye'de Kütüphaneler Haftası dolayısıyla gerçekleştirilen etkinlikte, Vali Mehmet Oduncu ile birlikte yaklaşık 200 kişi kitap okudu.

Osmaniye'de 4. Tirşik Şöleni yapıldı

Osmaniye Andırınlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin geleneksel olarak düzenlediği 'Tirşik Şöleni' kapalı Salı Pazarı yerinde yapıldı.

Eğitim gönüllüsü Fatih Çimen Hakk'a yürüdü

Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde eğitim gönüllülerinden Fatih Çimen hayatını kaybetti.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi "Hocalı Katliamı'nın 22. Yılını anmak için program düzenledi

Hocalı Katliamı'nın 22. Yıldönümü dolayısıyla ''Ermeni Meselesi Çerçevesinde Hocalı Katliamı'' başlıklı program, Üniversitemiz Rektörlük Büyük Salonu'nda öğrencilerin yoğun katılımı ile yapıldı.

Her Osmaniye'linin Okuması Gereken Kitap

Osmaniye'ye bir dönem belediye başkanı olarak da hizmet eden Ahmet Şekip Ersoy tarafından yayınlanan "OSMANİYE; Kurtuluş-Bir Ömür" kitabı, şehrin tarihini yansıtıyor.

Halk Eğitim Merkezi Öğrencilerinden, Berke Barajına Teknik Gezi

Ali Kaya tarafından organize edilen berke baraj gezisi öğrencilerin tarafından memnuniyetle karşılandı. Halk eğitimi merkezi doğal gaz sınıf öğrencilerine düzenlenen bu gezi ile öğrenciler berke barajını en ince ayrıntısına kadar inceleme imkanına ulaştı..

Düziçi Tatbikat ilkokulu Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Kıyafet İlanı

Düziçi Tatbikat ilkokulu Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Kıyafet İlanı

Recep Demirkaynak, Ufuk Eğitim Gönüllüleri Derneği programına konuk oldu

Osmaniye Ufuk Eğitim Gönüllüleri Derneği tarafından program düzenlendi. Programa katılan stand up sanatçısı Recep Demirkaynak'ın gösterisi büyük beğeni topladı.

Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2017 Düziçi Times