Kültür-Eğitim

Ökkeş Ağca'dan Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

Dünyanın en degerli varlıkları olan siz Öğretmenler! Bugün, Türk Öğretmeninin Şeref Günüdür. Ona Olan Saygıyı Yenileme, Onun Yüceliğini Anma Günüdür. Böyle Anlamlı Bir Günde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!

Düziçi, Karacaoğlan sevdalılarını ağırladı

Düziçililer Karacaoğlan Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Uluslararası 16. Karacaoğlan Altın Saz Ödüllü Aşıklar Bayramı'nda aşıklar sazlarını konuşturdu.

Şiiliğin Doğuşu Nasıl Olmuştur?

Mehmet Kırkıncı, Düşünce Atölyesi'nde yer alan 'ŞİİLİĞİN DOĞUŞU NASIL OLMUŞTUR?' başlıklı yazısı ile İslâm'ın ilk inkişaf dönemleri ile önemli bilgilere yer veriyor.

Düziçi'ne Her Geçen Gün Daha Fazla Turist Geliyor

Pazar günü Adana ve Mersin'den 30 kişilik bir grupla Osmaniye'nin Düziçi ilçesine gelen Çukurova Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü ( ÇUDOSK ) üyeleri Sabun Çayı ve Karasu şelalelerinde "Doğa Yürüyüşü' yaptı."

Kaymakamlık Fakir Öğrencileri Dershaneye Gönderecek

Sosyal Destek Programı (SODES) kapsamında 2013-2014 eğitim-öğretim yılında Düziçi ilçesinde 50 öğrencinin dershane giderlerinin karşılanacağı bildirildi.

Düziçi'nin ilk özel okulu açılıyor

Açılacak olan Özel Düziçi Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Kurtuluş Mahallesi Polat Sokak Çevre Yolu Deliçay Köprüsü yanı 3 bin m2 alan üzerine kurulu 5 katlı binada 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılında hizmete açılacak.

11 Ağustos Toplantısı Ses Getirdi, Dernek Kuruluyor

Ellek Haber tarafından yaklaşık 3-4 ay öncesinden anons ettiğimiz, Ellek 11 Ağustosa'da bir araya geliyor, sloganımıza uyarak gelen Ellek'li vatandaşlarımız, Ellek Lisesi önünde saat 17.00 sularında bir araya geldi.

Düziçi Anadolu Öğretmen Lisesinden Tarihi Başarı

Bu sene LYS 'de üniversitelere en fazla öğrenci gönderen Düziçi Anadolu Öğretmen lisesi Okul Aile birliği başkanı Şükrü Ala Başarılarının tesadüf olmadığını söyledi.

Evinin Altını Müze Yaptı

Düziçi Cuma pazarı altında yaşayan Ferhat Çabuk,yıllardan beri biriktirdiği eşyaları toplayarak evininaltınatarihi eşya müzesi oluşturdu.

Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2017 Düziçi Times