Sokağın Nabzı

Ellek Kasabasının Kanaat önderlerinden Hacı Mehmet Yıldız Hakka Yürüdü

Ellek Kasabasının önde gelen kanaat önderlerinden, Hacı Mehmet Yıldız (Dört Göz Mehmet ismiyle anılıyor) yarım asırlık bir çınarın hakka yürümesi ailesi ile birlikte bölge halkınıda yasa ve kedere boğmuştur.

Ellek Belediye Başkanı Recep Soy Anjiyo oldu

Osmaniye'nin Düziçi ilçesine bağlı Ellek Belediye başkanı Recep Soy, geçirmiş olduğu ani rahatsızlık sonucu Osmaniye de özel bir hastanede Anjiyo oldu. Osmaniye'nin Düziçi ilçesine bağlı Ellek Belediye başkanı Recep Soy, geçirmiş olduğu ani rahatsızlık sonucu Osmaniye…

Ellek Belediye başkanı su ile ilgili açıklama yaptı

Beldemiz de son günlerde bazı rahatsızlıkların içme suyundan kaynaklandığına dair söylemler üzerine acilen içme suları ile ilgili olarak araştırma yaptırıyoruz.

Doğan Öztürk: Söz verdiğimiz gibi kilit taş döşenmemiş yer kalmayacak

Osmaniye'nin Düziçi ileçesine bağlı Böcekli Belediyesi bölgenin en güzel hizmetlerini vermeye devam ediyor. İlk defa bir belediye üretime yatırım yaparak işsizlere iş imkanını sağlamanın yanı sıra aynı zamanda da kendi ihtiyaçlarını hem üretiyor hem de ihtiyacını karşılıyor.

Düziçi Kaymakamı Mustafa Koç'tan 29 Ekim mesajı

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK' ün bizlere miras bıraktığı en büyük eseri olan Cumhuriyetimizin 93. yılını, ilk günkü gibi büyük bir coşku ve gurur ile kutluyoruz.

Nurettin Mart'tan Bölge Belediye Başkanlarına ziyaret

Osmaniye'nin Düziçi İlçesine bağlı Ellek Kasabbası kanaat önderlerinden ve İş adamı Nurettin Mart, yoğun gündeminin arasında Osmaniye bölge belediyelerini Düziçi Belediye BaşkanıÖkkeş Namlı, Toprakkale Beleidye başkanıİbrahim Demircive Böcekli Belediye BaşkanıDoğan Öztürkbeyleri…

Düziçi Ak Parti Kadın kolları tarafından Aşure dağıtıldı

Ak PARTİ Kadın Kolları tarafından Muharrem ayı nedeniyle Ak Parti İlçe binasında aşure dağıtıldı.

Bir Kuduz daha Köpek 3 çocuğu ısırdı

Osmaniye'nin Düziçi ilçesine bağlı Gökçayır köyünde yeni bir kuduz vakası gerçekleşti. Son günlerde kuduz ile başı dertte olan Ellek kasabasından sonra, bir köpeğin Gökçayır köyünde 3 çocuğu ısırması vakası meydana geldi.

Ökkeş Namlı'dan Gaziler günü mesajı

Bu vatan, şehitlerin ve gazilerin bizlere emanetidir. Bizler şehitlerimizin ve gazilerimizin mirasını layıkıyla gelecek nesillere aktaracağız. Bu toprakları vatan kılan, bu günlere getiren her şehide, her bir gaziye, isimleri bilinmeyen tüm kahramanlara şükranlarımı, minnetlerimi sunuyorum.…

Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2016 Düziçi Times