Saglık

Düziçi İlçesinde Özel Hastanede Yangın Çıktı

Düziçi İlçesinde meydana gelen yangında korkulan olmadı. Yangında can kaybı yaşanmaması en büyük teselli oldu. Olayın bir dikkatsizlik sonucu meydana geldiği söylendi. Hastanenin en üst kısmında kaynak çalışması yaparken kaynaktan çıkan ateşin, binanın alt kısmında bulunan…

Trenin çarptığı çocuk ağır yaralandı

Osmaniye'de babasının yanına giderken trenin çarptığı çocuk ağır yaralandı.

Düziçi'nde İnsan Hayatı Yöneticilerin Umurunda Değil

Ellek'te 2 yaşındaki Niyazi'nin korumasız su kanalına düşmesinin üzerinden 18 gün geçti. O günden bu güne yoğun bakımdaki minik Niyazi'nin sağlık durumu da dahil değişen hiçbir şey yok.

Veteriner Hekim İbrahim Coşkun Yeni yerine Taşındı

Daha önce Asmaaltı çay evi yanında faaliyet gösteren Veteriner Hekim İbrahim Coşkun'a ait DÜZ_VET 1 veteriner Kliniğini PTT Arkasındaki yeni yerine taşındı.

Belediye Bir Engelliye Daha Sandalye Hediye Etti

Düziçi Belediyesi bundan önce engellilere verdiği 30 tekerlekli sandalyeye bir yenisini ekledi. İrfanlı Mahallesinde oturan 41 yaşındaki Ahmet Bilgiç'e tekerlekli sandalyesini hediye eden belediye çalışanları sandalyenin kullanımı hakkında da bilgi verdi.

Eski Sağlık Bakanı Durmuş Düziçi'ne geldi.

Eski Sağlık Bakanı ve MHP Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Osman Durmuş Düziçi'nde partililerle buluştu. MHP Düziçi İlçe Başkanı Muhammet Kaya ve yönetim kurulu üyeleri tarafından Yarbaşı Otobanı turnikelerinde karşılanan Osman Durmuş, daha sonra Refik Cesur Bulvarı'nda…

Ak Parti İl başkanı Mustafa Taman Düziçi Devlet Hastanesi personeli ve hastalara Gül dağıttı

Ak Parti İl başkanı Mustafa Taman ve yönetim kutulu üyeleri Düziçi Devlet Hastanesi personeli ve hastalara Gül dağıttı. Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında İlçe teşkilatı Düziçi Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek sağlık çalışanlarına ve yatan hastalara gül takdim…

Düziçi Atatürk Lisesi'nden Engelli Çocuğa Sandalye

Düziçi Atatürk Lisesi öğrencileri mavi kapak biriktirerek engelli Şeyma Cerit'e (8) tekerlekli sandalye aldı. Özellikle okulun kütüphane görevlisi Yasemin KÖLEV´in ve öğrencilerin gayretleri ile toplanan mavi kapaklar tekerlekli sandalye olarak geri döndü.

Düziçi'nin Kanı Ülkesi İçin Akar

Değerli Düziçi Halkımız; 12 Nisan 2013 Perşembe Günü, 08:00-19:00 saatleri arasında "Düziçi'nin Kanı Ülkesi İçin Akar" sloganı ile Düziçi Cumhuriyet Meydanında kan bağışı kampanyası düzenliyoruz.

Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2017 Düziçi Times