Bölge Haberleri

Başkan Öztürk, "En İyi Hizmeti Vermek İstiyoruz"

Düziçi Times, sokağın nabzını tutmaya devam ediyor. Düziçi'nde yapılan gözlemlere göre Böcekli Belediyesi'nin hizmetleri vatandaşlar tarafından beğeniliyor.

Tepkilere Rağmen Ellek Belediyesi o yolu yapıyor

Yarbaşı sınırları içerisinde kalan ve vatandaşların şikâyetçi olduğu sıkıntılı yolları Yarbaşı Belediyesi yapması gerekirken, Ellek Belediyesi tüm maliyetini üstlenerek çalışmalarına başladı.

Duble Yol Yapılacaksa, Ellek Şekerdere Yolu Yapılmalıdır

'Ellek Haber" haber sitesi Düziçi'nde genel seçimlerin nabzını tutmaya devam ediyor. Düziçili seçmenler aday olan milletvekillerini yakından takip ediyor. Biz de Ellek Haber olarak halkın görüşlerini yakın kadraja aldık.

MHP'liler her karış toprağı gezerek, destek istiyor

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Osmaniye Milletvekili Adayları seçime günler kala çalışmalarını hızlandırdı. Adaylar Osmaniye'nin her karış toprağını gezerek vatandaşlarla bir araya geliyor.

MHP adayı Atalan da büyük bir coşkuyla karşılandı

MHP Düziçi adayı Mehmet Vural'ın bölgelere ziyaretleri yoğun bir tempo ile devam ederken, vatandaşlar tarafından Çoşkuyla karşılanmaya başladı. Bölgede MHP nin trendinin yükseldiğini söyleyen, Düziçi MHP ilçe başkanı Muhammed Kaya; " Bu yıl MHP beklenen üzerinde talep…

Düziçi AKP Milletvekili Adayı Mehmet Sarı'ya Coşkulu Karşılama

Düziçi AKP ilçe teşkilatı tarafından Düziçi AKP milletvekili adayını tanıma platformu düzenledi. Bu platformun ilk aşamasında Düziçi AKP milletvekil adayı Ankara dönüşünde kalabalık bir halk kitlesi tarafından Osmaniye ilinde karşılandı.

Şiddetli Yağış Dereleri Coşturdu, Toprak Suya Doydu

Yurdumuz hava tahmin raporlarında genelinin şiddetli yağış etkisi altında kalacağı meteoroloji müdürlüğü bültenlerinde belirtilmişti. Düziçi bölgesinde yağışların bir haftadan beri aralıkla devam ettiğini biliyoruz. Dün geceden beri aralıksız süren şiddetli yağışlar ise;…

Kanalizasyon Çalışmaları Hız Kazandı

Ellek, Yarbaşı, Atalan belediyelerinin ortak projesi olan kanalizasyon projesinde bu gün inşaat projesinde ihale öncesi tespit tutanağı hazırlanarak belediye başkanları tarafından imzalanmıştır.

Yollar Vatandaşı Çileden Çıkarıyor...

Düziçi ilçesinde çevre yolları halini "Düziçi Times" sitesine taşıyan muhabirimiz yağışlar nedeni ile harap olmuş yolların görüntülerini vatandaşların ayağına getirdi. Özelikle Çiftlik mahallesinin alt kısımlarından başlayarak Ellek yol çatına kadar olan Karagedik…

Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2017 Düziçi Times