Bölge Haberleri

Düziçi'li Üniversite öğrencisi gözaltına alındı

Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde bir üniversite öğrencisi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle gözaltına alındı. Üniversite öğrencisi, savcılık tarafından tutuklanması istemiyle mahkemeye sevk edildi.

Oto'nuza Çocuk gibi bakılması için Adres, Yağmur Oto Kuaförü

Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde hizmet veren, " Yağmur Oto Kuaförü" sahibi İbrahim Göl, Düzici Times'a yapmış olduğu açıklamada, yaptığı hizmetler hakkında kısa bilgi verdi. Göl Şöyle dedi; " Bize gelen her araca adeta bir çocuk hassasiyeti içerisinde ilgi ve…

Hasanbeyli Eğitimde Kaliteyi Artırmak İçin Düziçi'nde

Eğitimde Kaliteyi Arttırma Projesi Kapsamında Hasanbeyli'den gelen heyet içnde, ilçe Milli Egitim Müdürü Hacı Dinler, Memur-sen İlçe Başkanı Fazlı Yılmaz, Okul Müdürü Adem Hal başta olmak üzere, Düziçi Belediye Başkanı Ökkeş Namlı'yı Ziyaret etti. Heyet projelerini,…

Artık Düziçi İlçesinin De Bir Lunaparkı Var

Artık Düziçi İlçesinin De Bir Lunaparkı Var Düziçi ilçesinde gençlerin her zaman şikayet ettiği konuların başında sosyal alanların olmaması geliyordu. Geçtiğimiz günlerde Düziçi ilçesinde faaliyete geçen Lunapark gençlerin uğrak yeri haline geldi. Bu eğlence yerleri için…

İbrahim Baz: Ellek Beldesinin İlçe Olması Bizi Çok Mutlu Eder

"Haber Bahçe" muhbirimiz bu gün Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz ile bir araya geldi.

Haber Bahce" Yayın Hayatına "Bahçe" de Başladı

Afmedya Grubu tarafından yayın hayatına başlayan "www.haberbahce.com" haber sitesi 23 Ekim 2014 olarak Yayın hayatına başladığını duyurdu.

Duziçi Kaymakamı, Vali Oduncu ile Su Tesisine ziyarette bulundu

Vali Dr. Mehmet Oduncu, İdeal Su Üretim Tesislerinde incelemelerde bulundu. Tesisi ziyaret eden Vali Oduncu, Bahçe Kaymakam Vekili ve Düziçi Kaymakamı Mustafa Koç ile İdeal Su Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Memiş tarafından karşılandı.

Jandarma, petrol hırsızlarını kıskıvrak yakaladı

Osmaniye'nin Bahçe ilçesinde, Botaş'a ait petrol boru hattını delerek, petrol çalan 5 kişi yakalandı. Jandarma 3 aydır takip ettiği şüphelileri hırsızlık yaparken kıskıvrak yakaladı.

Gerekli Hizmetler Yapılıyor

"Ellek Posta" Düziçi yarbaşı vatandaşlarıyla bir araya geldi. Vatandaş olarak bizlere görüşlerini bildiren Mustafa Ağca Şunları söyledi.

Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2017 Düziçi Times