Hasret kaldığımız Şiir'in inceliğini kavrayan Düziçili

Kategori Kültür-Eğitim
Güzel Düziçi Gazetesinin uzun yıllar GURBET BOHÇASI adıyla köşe yazarlığını yapan Ali Aslan ilk şiir kitabını çıkardı.
184 sayfadan oluşan kitabında gazetemizin köşesinde daha önce yayınladığımız ve bugüne kadar hiç yayınlanmamış 91 adet şiirlerden oluşan kitabında Ali Aslan’ın biyografisine de yer veriliyor.

Ali Aslan, Bundan sonraki hedefim SEVDAMI VURDULAR ve YAZILARIM adıyla iki kitap daha çıkaracağına vurgu yaparak, "İlk şiir kitabımda gelebilecek olumlu ya da olumsuz eleştirilere bakacağım. Noksan veya fazlalıklarım nelerdir bunları irdeleyeceğim. Bundan sonraki iki kitabımda bunlara dikkat edeceğim. Sonraki iki kitabımın birinde yöremizde kullanılan lehçemize de yer vereceğim. Umarım kitabımla insanlarımıza bir nebze de olsa bir katkım olur.

Çay Eksperi olarak Uzun süre Rize Güneysu’da görev yapan Ali Aslan, gurbetten memlekete, insana, doğaya karşı duyduğu sevgiyi şiir ve köşe yazılarında dökerek bunlardan oluşan bir şiir, bir roman ve bir de gazetemizde daha önce yayınlanan köşe yazılarından oluşan üç kitap çıkarmayı hedeflediğini söyledi.(Güzel Düziçi Gazetesi)

Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2016-11-01 23:56:06
  • Ziyaret: 1371
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times