İbrahim Baz: Hizmetlerimizle Bahçe'nin çehresini değiştirdik

Kategori Bölge Haberleri
Osmaniye'nin önde gelen medya mensuplarını Osmaniye'nin Bahçe ilçesine davet eden Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, yaptığı çalışmaları, Bahçe'yi nasıl şantiye alanına çevirdiğini, hizmet üzerine hizmetleri yaparak Bahçe ilçesinin çehresini değiştirdiğini kahvaltıda Medya mensuplarına anlattı.

Sadece anlattıkları ile kalmayan Baz, tüm medya mensuplarını arazide bir tur yaptırarak, hizmetlerini yerinde gösterdi.
Yapılan hizmetleri büyük bir merakla dinleyen ve takip eden basın mensupları, kısa zamanda bu kadar çok hizmetin yapılması takdire şayen bir durum olarak gördüklerini beyan ettiler.

Yapılan hizmetleri sıraylayan Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, yapacağı projelerin de sırasını beklediğini söyledi. Baz yapılanları şöyle sıraladı.

Yapılan sondaj çalışmalarını, dere ıslahı çalışmalarını, hızlı treni, mesire alanlarını, dere kenarlarını yürüyüş alanına nasıl çevirdiklerini, peyzaj çalışmalarını, yaptıkları düğün salonunu, doğu çevre yolunu, yol ve kanalizasyon çalışmalarını, merhum Arif Yaşar Fettahlıoğlu'nun adını verdikleri Kale Aile Çay Bahçesini, Şehit Pyd.Uzm.Çvş Hüseyin Ölmez parkını ve doğalgaz ile ilgili tüm projelerini anlattı.

Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2016-11-02 23:42:32
  • Ziyaret: 1333
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times