Kadirli MHP İçin Şaha Kalktı, Elif Loğoglu'na büyük sevgi

Kategori Dünya
Bölgede yıldızı parlayan MHP son günlerde atak üstüne atak yapıyor.  Köy köy kasaba kasaba, ilçe ilçe ve sokak sokak dolaşarak yoğun bir çalışma içerisinde gayret gösteriyor.  Bu çalışmanın karşılığını gören, Miliyetçi Hareket Partisi vekil adayları daha yoğun çalışmalarını sürdürmektedir.

MHP Osmaniye milletvekil Eli Loğoglu, adeta attığı her adımda, gördüğü her insanlar hoş seda bırakacak bir muhabbet ve sevgi ile karşılanması, hızına hız katmaktadır. Bir kaç gün önce  Kadirlili vatandaşlar ile bir araya gelen Loğoglu, karşılamadan pek memnun kaldığını söyledi. Loğoglu; " Bu manzara her şeyi gösteriyor. Kelama lüzum var mı, bu saatte bu insan kitlesi burada ne yapıyor. MHP bu seçimde silip süpürecek. Kadirlili tercihini yapmış gözükmektedir. Bizler bundan sonra, bu taleplere sahip çıkarak vatandaşlarımızın bizden istediklerini en kısa zamanda yerine getirmektir" dedi.

Bölgenin en fazla çalışan vekil adayı olarak öne çıkan MHP Osmaniye Milletvekili adayı Elif Loğoglu, başarıdan başarıya koşarken, anket sonuçlarının kendilerini göstermesi ayrıca hızına hız katmakta olduğunu söyledi.

Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2015-05-26 23:41:48
  • Ziyaret: 13769
  • (Suanki Oy 3.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 3
  • 2 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times