Kanalizasyon Projesinin Yapımı Hızla Sürüyor

Kategori Güncel

Son yılların en büyük ve en geniş kapsamlı projesi olan Yarbaşı-Ellek-Atalan kanalizasyon projesinin yapımı son hızla sürüyor. 

Bu saydığımız beldelerin tümünde ihaleyi alan ekipler kanalizasyon çalışmasının belirtilen süre zarfında yetiştirmek için çok hızlı çalışıyorlar. "Düziçi Times" muhabiri bu projenin son durumunu öğrenmek için çalışmaların olduğu bölgelere gitti. 

Üç beldede devam eden çalışmaların dışında ana hat olan Atalan deresinin geçtiği mıntıkaların kepçelerle deşildi. Bugün ise; hat döşenme için malzemeler getirildi ve hattın ana kısmın ki bazı alanlara döşenme işlemi için çalışmalar başladı. Yaklaşık 24 km kadar olan hattın döşemesi için çalışmalar hızlı bir şekilde başladı. Belirtilen süre zarfında kanalizasyon çalışmaların bitirilmesi için büyük çalışmalar yapılıyor.
Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2016-04-13 18:18:15
  • Ziyaret: 1300
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times