Karşıyaka mahallesinde yol ve park yapımında sona gelindi

Kategori Bölge Haberleri
İlçemiz Karşıyaka Mahallesinde bulunan 250 nolu sokak ve 253 nolu sokaklar çıkmaz sokakken bu iki sokağın birbirine olan bağlantı yolu yapılarak rahat bir kullanım alanı oluştu. Tamamen kayalık alanın kazılması ile oluşturulan bu yol en kısa sürede parke döşenip halkın hizmetine sunulacak. 

Aynı bölgede bulunan ve 250 sokak ile Şehit Komiser Muhammet Zengin Bolat Caddesi arasında bulunan yamaç ise gerekli tesviye işlemlerinin yapılmasının ardından dinlenme ve oyun parkı olarak düzenlenecek. Artık bu yamaçtan evlerine giden vatandaşlarımız yapılan merdiven sayesinde de rahatlıkla evlerine veya işlerine gidebilecekler. 

Aynı zamanda da Muhammet Zengin Bolat Caddesi genişletme ve taş duvar örüm işi de devam ediyor. Alt yapısı tamamlanan çalışmaların çevre düzenleme işlemleri de tamamlandıktan sonra burada yaşayan vatandaşlarımız hem ulaşımı uygun rahat bir yola hem de dinlenme için yapılmış birde parka sahip olacaklardır.
Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2013-06-06 03:23:01
  • Ziyaret: 4025
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2020 Düziçi Times