MHP Osmaniye'nin ağır topları referandum için bir araya geldi

Kategori Sokağın Nabzı
Önümüzdeki Nisan ayında yapılacak referandum için partiler il bazında bir araya gelerek yol haritalarını belirlemeye başladılar.
Osmaniye MHP milletvekili adayı Mehmet Vural'ın evinde bir araya gelen, Milliyetçi Haraket Partisi(MHP) Osmaniye il yönetiminin ağır topları bir araya gelerek, yaklaşan referandum için yol haritalarını belirlediler.

Toplantıya MHP Milletvekili adayı Mehmet Vural, MHP il başlanı Fahri Kuyulu, Yönetim kurulu eski MHP içe başkanı Bekir Çot ve Ellek Kanaat önderlerinden ve tanınmış siyasetçilerinden Nurettin Mart ve Düziçi MHP'nin ağır topları ve tanınmış insanları MHP il başkanı Fahri Kuyulu'nun öncülüğünde referandum hakkında toplantı yapıldı.

MHP Osmaniye il ve ilçeler yönetim olarak hep birlikte verdikleri karar, Genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli liderimizin yolunda tek vücut, tek yürek "EVET" kararı alındığını beyan ettiler.


Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2017-02-03 23:09:35
  • Ziyaret: 1711
  • (Suanki Oy 4.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 1
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2018 Düziçi Times