MHP Vekilimiz Ruhi Ersoy Elleklilere destek için Geliyor

Kategori Sokağın Nabzı

 

 

Osmniye'nin Düziçi ilçesine bağlı Ellek kasabası vatandaşları,Nurettin Martönderliğinde başlayan imza kampanyası veEllek Belediye Başkanı Recep Soytarafından verilen destek sonucu 5000'ne yaklaşan imza kampanyasına destek vermek için,MHP il başkanı Fahri Kuyulu başkanlığındail teşkilatı başta olmak üzere MHP'liOsmaniye Milletvekil Ruhi Ersoy,Ellekhaber.com'un çağrısına destek verek, Ellek kasabası vatandaşlarına desek vermek için18 Aralık 2016 Pazar günü saat 13:00'deEllek Kasabasını ziyaret ederek Belediye başkanı Recep Soy ve Nurettin Mart'tan imza kampanyası hakkında bilgiler alacak.

 

Osmaniye'nin Büyükşehir olması ve bazı beldelerin kapanması ve bazı ilçelere göre altı kat nüfusa sahip Ellek kasabasının neden ilçe olmadığını hem tartışmak hem de Ellek kasabasının ilçe olma konusu hakkında bilgilendirme ve desteklerini sunmak için Ellek Kasabasını ziyaret edecektir.

 

Beldemizin kaderini ve yol haritasını çizeceği böyle önemli bir günde, bugüne kadar Ellek Kasabasının ilçe olması için deseklerini esirgemeyen Ellekli vatandaşlarımızın top yekün her ferdini bu toplantıya çağırıyoruz.

 

Partili ya da partisiz duyarlı herkes bu toplatnıya iştirak etmelidir. Şayet Ellek kasabasını düşünüyorsak...İleri ki aşamada diğer vekillerimizi de Ellek Kasabasını bekliyoruz.

 

 Kaynak: Ellekhaber.com
Yasal Uyarı: Düziçi Times yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
2016-12-17 23:59:18
  • Ziyaret: 1867
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0

Henuz yorum yok...

Yorum Yaz


Reklam ve İletişim

Düziçi Times, AFMedya ürünü ve oluşumudur.

Sosyal

Linkler

Copyright © 2019 Düziçi Times